| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 a întrebat:

Salutare am si eu o mare rugaminte la voi! Stiti vreun site unde as putea urca si eu un homepage? Adica sa vad daca modulele ii merg cum arata, daca are erori etc! Va rog mult mult am urgenta nevoie! Va rog frumos raman dator si dau o mareee funda fiindca chiar am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Silenz a răspuns:

Daca ai doar html, poti da click dreapta pe index.html si sa il deschizi cu ce browser vrei.

Daca ai si php, atunci iti trebuie o baza de date. Eventual poti folosi un CMS cum este wordpress si iti poti face un cont gratuit aici : http://byethost.com (pentru hosting)

| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 explică (pentru Silenz):

Multumesc chiar m-ai ajutat!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta si tu un hosting gratuit, gasesti sute la un simplu search pe google

| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 explică (pentru suntserios):

Nu de raspuns de asta am avut nevoie crezi ca nu am gasit? Daca esti asa un inteligent de ce nu ai postat tu un site de hosting din sutele alea de siteuri? Nu va inteleg de ce postati niste raspunsuri asa idioate doar casa mai aveti un raspuns pe ordinea de zi?

| suntserios a răspuns (pentru Mariusvlad_Cuciureanu_1999):

Pai ce e vina mea ca nu esti in stare sa dai un search pe google?

| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 explică (pentru suntserios):

Stii ca esti inapt asa-i? De ce ai mai postat un raspuns asa idiot? Nu ma fa sa spun mai multe ca deja mai enervat! Daca nu ai habar cei cu tine stai in banca ta! Tu te uiti ce raspunsuri dai ba? Taci acolo si data viitoare nu mai da raspunsuri idioate auzi la tine"Cei vina mea ca nu esti in stare sa dai un search pe google"Daca poti sa ajuti ajuta daca nu stai la tine in banca si sufera!