| Winners10 a întrebat:

Salutare. Am și eu o problema. Am schimbat telefonul de curând și acum la unele aplicații (nu toate) care vreau sa le instalez de pe Magazin Play după ce dau pe instalare Îmi scrie : IN ASTEPTARE. Și asa rămâne, se învârte câteva minute și nu se instalează nimic.

Cine ma poate ajuta sa rezolv și eu problema?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit si eu asa, nu descarca nimic

Intra la setari, la aplicatia magazin play si sterge datele si cache ul
La mine s-a rezolvat

| Winners10 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat. Nu merge

| danieltulcea84 a răspuns:

Ai dat drumul la date mobile sau la conexiunea Wi fi pentru a putea fi descărcate aplicațiile? Sau posibil să nu ai semnal bun!

| Winners10 explică (pentru danieltulcea84):

Nu, nu am dat drumu. Restul aplicatiilor le-am descarcat tot fara internet si cu semnal 4G

| darrio2007 a răspuns (pentru Winners10):

Nu stiu cum ai putut descarca tu aplicatii fara sa fi deschis internetul. Esti ciudat.

| Winners10 explică (pentru darrio2007):

Nu stiu cum de nu ti-ai dat seama ca a fost un raspuns ironic. Si ciudat esti tu.

| darrio2007 a răspuns (pentru Winners10):

Raspuns ironic pe drk. Zi mai bine ca esti naiv(...). Cu raspunsuri ironice nu vei gasi rezolvare pe acest site.
De la mine, in mod sigur.

| Winners10 explică (pentru darrio2007):

Cel care mi-a raspuns la intrebare a intrebat daca am dat drumu la date mobile / wi fi. Eu in intrebare am scris am am descarcat cateva aplicatii...

Deci zic si eu nu era logic ca am pornit internetul. Dar cel mai bine e saa comentam inainte sa citim / gandim putin

| Winners10 explică (pentru darrio2007):

Si daca ai o rezolvare la ce am intrebat eu inital m-ar ajuta. Daca nu sincer nu vad rostul sa iti pierzi timpul raspunzand asa aiurea.

Seara faina sa ai

| darrio2007 a răspuns (pentru Winners10):

„Nu, nu am dat drumu. Restul aplicatiilor le-am descarcat tot fara internet si cu semnal 4G"
Este raspunsul tau la comentariul unui alt utilizator.
Tot ironic este?