| Geokodatu a întrebat:

Salutare,am un aparat foto Olympus fe-360 si am o problema cu el de curand am cumparat o baterie noua care este mai mare la amperaj decat ce-a veche si am pus'o la incarcat am bagat'o dupa in aparat si cand fac poze la inceput este verde dupa 2 poze devine rosie si ma atentioneaza si dupa Baterie Descarcata si se opreste. Daca stie cineva cauza rog sa ma ajute! multumesc big grin

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ai cumparat-o de pe taraba.Nu este originala.

| K0sti a răspuns:

Probabil ca bateria aia e o facatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul l-ai dat singur. Bateria este mai mare la amperaj.

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceea ce inseamna ca o sa tina mai mult si in niciun caz nu o sa strice aparatul.

| DimaIsTheBoss a răspuns:

Schimba bateria cu una buna...
Daca ti-e fome si parintii iti dau căca* iti convine?
Nu
In plus o sa ti se faca rau
Asa si cu aparatul tau
Poate l-ai stricat
Du-l la un service

| Anonimul2353246 a răspuns:

Se incalzeste mai repede aparatul dar nu o sa pateasca nimic