| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de naspa, aceea ca nu am idee cum as putea bloca un numar, in general, mentionand ca detin un Samsung Galaxy Young GT- s5369. Am cautat prin absolut toate setarile, si la apeluri, dar inca nimic. In cazul in care poate cineva sa ma ajute, il rog sa-mi lase un raspuns. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Daca nu ma insel telefonul tau are sistem de operare Android, din cate stiu optiunea pentru auto-reject se regaseste la versiunile mai noi de android, dar in cazul tau poti intra pe Google Play si downloadezi ori Call Blocker, ori Call Control, Call Blacklist etc sunt o multime de aplicatii care fac exact ceea ce doresti tu.Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai dai pe ala care te-a sunat si dai "adaugare la lista de respinsi"