| mihay88 a întrebat:

Salutare. AS dori si eu sa stiu in ce program se pot face videoclipuri pentru YouTube. Ma refer aici la acel gen de videoclipuri alcatuite din imagini practic si vocea celui care le face si vorbeste despre ce este in clip,pe fundal. Ceva in genul celor de pe canalul Atentie cad mere, sau altele de genul asta, educativ. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Sony vegas, cyberlink power director, camtasia 8. https://www.youtube.com/watch?v=kDOO-rfengo si aici e un video in care iti arata de unde poti descarca Sony vegas :)

3 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

Programul Fraps. Simplu si usor de folosit. Dar iti trebuie vairanta pira.ted. Pe file.list il gasesti. Succes!
P.S Nu stiu exact daca are optiunea si pentru desktop capture (desi cred ca are undeva prin otpiuni ), dar pentru games capture 100%.

| IoNuTz96 a răspuns (pentru IoNuTz96):

Sorry de raspuns, tu voiai program de editare video iar acesta dat de mine este de captura video. Trebuia sa specifici ma bine. Nemessys ti-a dat cateva exemple bune. Succes.

| mihay88 explică:

Multumesc frumos pentru informatii!