| X3L3R0N a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca pot rula jocuri gen : spiderman web of shadows
assassin's creed revelation
nfs the run
battlefiled 3
cod : MW 3 - ultimul...
gta 5
prototype 2
star wars the old republic
si jocurile ce vor urma adica cele ce vor aparea in timp (ex: the amazing spiderman s.a)

Sistemul meu dekstop este asa:

Procesor AMD Athlon II x 2 [mod: 260] frecventa : 3. 2Ghz // 3200 Mhz
Placa Video HD Radeon 5670 Memorie/RAMi 2GB {a-m vazut ca la Total Aprox. Memory apare peste 3GHZ...} 128 Bit(BUS)
MARCA : SAPPHIRE...
RAMi 4 GB ar trebui normal dar folosesc Windows 7 (32 Bit) si am doar 3.2 GB din aceei patru in folosinta...
(HDD)HARD DISK | SATA II - 500GB
Placa de baza - Este compatibila nu stiu modelul exact...
Rezolutie Monitor Max. = 1440x900

PS: Am instalat acum 2 sau 3 zile pe cand avea`m windows 7 ultimate pe 64 Bit urmatoarele jocuri :
Batman Arkham city
Nfs Undercover
X-men Wolverine Origins
Saint Row III
Sniper Ghost Warrior
Star Wars TFU 2
si Far Cry 2 si au meris biniosr dar vreau sa stiu daca cele mentionate mai merg

PS2: placa video suporta si Direct X 11...
Astept easpunusl cat mai repede multumesc :d Dau FUNA big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merg fara probleme, CEL PUTIN pe Medium