| TAStefan a întrebat:

Salutare!
Cine imi poate spune de ce dupa ce ascult o melodie pe youtube si vreau sa dau pe butonul de "Redare", daca al apas imediat dupa ce se termina melodia/clipul butonul functioneaza si clipul ruleaza normal, dar daca astept ceva mai mult si apas de "Redare" clipul se duce la secunda 00:00 dar nu porneste (desi e pe play) si nici nu ma lasa sa dau clipul cu putin inainte in speranta ca acesta o sa mearga. Singura rezolvare e sa reincarc pagina. Ma puteti ajuta cu niste sugestii?

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

De la o vreme au facut si youtube praf happy n-ai ce sa-i faci decat sa ii slavesti si sa ii apreciezi pentru designul si functionalitatea uimitoare.

| OmuFoarfeca a răspuns:

Yourepeat

| TAStefan explică (pentru OmuFoarfeca):

Da, stiu.Mi se mai intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| BAWRecords a răspuns:

Este o eroare de la ei.Mi se mai intampla din cand in cand.

| Andisergiu a răspuns:

Nu e de la tine, am observat si eu asta, de cateva zile, probabil e o eroare (bug-uri) de la site-ul lor, mie de revelion mi se vedea site-ul lor urat si tot de la ei era happy