| mircea22 a întrebat:

Salutare. De ce nu mă pot conecta cu contul Google, pe YouTube revanced?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cumpara YT Premium si gata. E ieftin ca braga in Romania. La altii e 20 EUR pe luna, la noi e 26 RON individual si doar 39 family pack pentru pana la 5 membri!

5 răspunsuri:
| Copaci_Liviu_1981 a răspuns:

Îți trebuie o versiune de microg instalat asigura-teca instalezi ultima versiune

| mircea22 explică (pentru Copaci_Liviu_1981):

Salut. Am instalat ultima versiune de micro G. Dar nu merge

| mircea22 explică (pentru Copaci_Liviu_1981):

Da ști care e minusul aplicației? Nu merge sa fac cast pe televizor. Nu ai o alternativa?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru mircea22):

Cumpara YT Premium si gata. E ieftin ca braga in Romania. La altii e 20 EUR pe luna, la noi e 26 RON individual si doar 39 family pack pentru pana la 5 membri!

| Hudson54 a răspuns:

Installed the latest MicroG version, but it's not working. Need help troubleshooting the issue. Any suggestions
https://vancedyoutube.org/