| FlorinDrg a întrebat:

Salutare. De curand am trecut de pe iPhone pe Android, mai exact un Sony Ericsson Xperia x10 PRO. Dar, am intampinat o problema si mai concret ca mi-am activat servicul de internet "wnw" de la cosmote. Doresc sa-l configurez si nu stiu, gen am cautat pe net si nu am gasit nimic clar.

1 răspuns:
| OanaSwiss a răspuns:

Suni la 1234, vorbesti cu un operator.ii spui ce model de tel ai, dupa iti spune sa trimit un msj la un numar, nu mai tin exact numarul'. o sa-ti trimita un sms dupa stingi si pornesti telefonul'.