| AndyLoren1310 a întrebat:

Salutare guys, am si eu o intrebare. Si-a reconditionat cineva rama de la iphone 5? Cu hartie abraziva sau pasta pentru polish metal? Sunt tare curios daca merita si care este rezultatul final. Multumesc

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca il si vopsesti cu spray, mai bine cumparati masina.ce naiba este telefon, nu masina.

| AndyLoren1310 explică (pentru express11):

Tu ai umbla cu masina zgariata din diferite motive sau cu sosetele rupte? spre exemplu. Nu cred, cred ca ai polisa masina si ti-ai coase sosetele pentru ca trebuie sa fii ingrijit.

| express11 a răspuns (pentru AndyLoren1310):

Da,dar asta este un telefon.cum sa-i dai polish? oricum, tu fa cum stii, normal.bafta!

| AndyLoren1310 explică (pentru express11):

Ii cureti rama cu hartie abraziva apoi cu polish de metal ii dai un look ca si cum ar avea rama cromata. Cauta pe youtube, daca ai curiozitatea. Bafta!