| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salutare.Inainte,cand jucam pe placa video integrata se vedea excelent orice joc,acum, cand am pus placa video dedicata, r7 250 pot juca doar pe rezolutia 1920x1080, rezolutia monitorului de asemenea.Stiti ce pot face sa joc la rezolutia 1280x720 fara sa se vada prost?

1 răspuns:
| DjNick112 a răspuns:

In primul rand asigura-te ca ai instalat corect driverul de la placa video, recomand sa dau cu atuodetect pentru a detecta exact modelul care ai nevoie si pe ce sistem de operare, rezolutia o poti schimba in functie de monitor