| ZippiAndrei a întrebat:

Salutare, lume! Ma gandeam sa-mi iau un ps3 sau xbox 360 ( in privinta asta o sa ma mai gandesc ) si sa joc jocuri gen gta5, watchdogs etc. Cand merg la bunici, nu am plasma, am televizor. Ma gandeam daca pot sa folosesc ps3-ul sau xboxul 360 pe un televizor normal si sa nu-mi scada fpsul. ( daca e cazut sa-mi scada fpsul ) Daca nu merge si pe televior o sa-mi iau un ps vita deoarece calatoresc destul de mult. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vadic9901 a răspuns:

Xbox 360 e mai bun si se conecteaza la televizor normal si la calculator, in plus grafica e mai buna