| misker a întrebat:

Salutare.Mi-am pus recent Fraps, dar nu stiu cum sa-mi inregistrez si vocea de la microfon.Eu am bifat pe Fraps "Record external input" dar tot nu imi inregistreaza vocea.Tin sa precizez ca vocea mea se aude pe alte programe, cum ar fi Bandicam sau Sound Recorder.Ce trebuie sa fac? Va rog frumos sa-mi raspundeti.

1 răspuns:
| raul78689 a răspuns:

Salut, la fraps nu se aud sunetele captate de microfoanele din camerele web. Iti trebuie in microfon cat de cat bun cu care ai putea sa te inregistrezi.