| silviutzu17 a întrebat:

PE aceasta placa video : http://www.emag.ro/......EDY0DBBBM/ merg jocuri gen Minecraft,Metin 2, lol, cs etc.
Am zis sa intreb pe cineva care posibil se pricepe;)
Funda!

Răspuns Câştigător
| Tudorvladimirescu a răspuns:

Ce oameni nu mai radeti ma de el :|
Cum sa mearga Euro Truck Simulator 2 pe pe ea.
@silviutzu, o sa mearga Minecraft pentru ca acela nu cere cine stie ce rezolutie si alte lucruri grafice, minecraft se bazeaza mai mult pe memorie ram. Ca sa iti mearga mai bine minecraftul va trebui sa scoti "Nori" sa ii pui din optiuni Inactivi si draw distance mai mic + sa ai maxim 4 chuck-uri pornite. Metin 2 merge, Cs la fel nu sunt probleme cu ele. Dar la LoL daca merge si sigur merge o sa ti detalile la minim.
http://bit.ly/W094HL

| alexmw1 a răspuns (pentru Tudorvladimirescu):

Mie imi merge Euro Truck Simulator 2 pe placa video de 215MB

| Tudorvladimirescu a răspuns (pentru alexmw1):

Pai da dar la rezolutie minima desigur...

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Iti merg jocurile mentionate in intrebare, dar nu o sa duci LOL la detalii maxime cu ea.

| SouLIce a răspuns:

Minecraf si cs iti merg dar nu stiu lol, poate cu setarile low si rezolutie mica

Răspuns utilizator avertizat
| alexmw1 a răspuns:

Da e foarte buna dar ruleaza si jocuri mai noi si mai tare de ex:LOL,,, Word of Tanks, call of duty posibil si ultimile, Euro Truck SImulator 2, toate Gta in afara de 5, Test Drive ultimate 1 si 2 (daca ai 2 GB ram) si mulate altele dar trebuie sa ai si procesor

| Jipa95 a răspuns (pentru alexmw1):

DUce posibil toate COD-urile? Oare o duce Ghosts sau Bacl Ops 2? happy. Cat despre GTA 5, o sa-l duca dar pe 800x600 si preset low.