| HTH a întrebat:

Poate cineva sa-mi sugereze un program de convertit PDF in format Word? Ceva cat mai pro imi trebuie. Si free, evident.

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Te chinui degeaba, iti va iesi doar partial textul si vei avea mult de corectat la el.

| HTH explică (pentru Dismally):

Oare? Si-atunci zici sa scriu 120 de pagini in word? laughing Sorry bro, da` n-am vreme de asa ceva.

| Dismally a răspuns (pentru HTH):

Cam da, am incercat si eu mai multe programe dar toate erau cu probleme.

| HTH explică (pentru 1918):

Nu e bun. am un document de vreo 120 de pagini... sare peste unele si figurile nu ies ok. Dar iti multumesc pentru raspuns!

| ByeBye a răspuns:

Incearca https://www.onlineocr.net/ cred ca merge si pe pdf eu il folosesc pentru poze, selectezi limba etc etc si vezi ce iese, nu este 100% dar cel mai bun free dupa mine.

| HTH explică (pentru ByeBye):

Doar o pagina a convertit. Multumesc oricum!

| cinewa a răspuns:

Cauti pe google pdf to word si vezi cu care iti iese bine