| adytzu_1864 a întrebat:

Salut.
poate sa-mi spuna cineva un program cu care as putea deschide un fisier in format word? pb e ca fisierul l-am convertit dintr-un pdf in word... dar nu mi-l deschide pentru ca are 56 mb! stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Enigma_6375 a răspuns:

Poti sa incerci open office, este un program gratuit si foarte bun

3 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Deschide-l cu wordu de la office. Eu am deschis un fisier de 160mb ultima data si tot a mers. E drept ca am stat 10 min pana la deschis dar in final tot a mers. Daca dupa un timp tot nu iti apare nimic inseamna ca nu l-ai convertit bine.

| karellen a răspuns:

Lasa-l pdf si deschide cu Adobe Reader sau Foxit Reader