| stefanut188 a întrebat:

Salutare prieteni am o probleme cu placa video. vreau sa aflu cate grade celsius are em descărcat programele everest aida si nu îmi arata gradele placa video e incorporata e envidia Descriere dispozitiv NVIDIA GeForce 6150 LE String BIOS Version 5.51.28.50.18 e de 128Mb ce sa fac sa aflu gradele? dau funda mulţumesc

1 răspuns:
| Caddy1609 a răspuns:

Daca ai placa video generatia mai noua unde placa video e incorporata in procesor atunci te uiti la temperatura procesorului.ca program iti recomand speccy