| imDany a întrebat:

Salutare stiiti vreun joc asemanator cu Test Drive Unlimited,BurnOut paradise ceva pentru Pc sau Tableta, Pc=1.5Gb RAM, Placa video 512mb nVIDIA, procesor dual-core 3. 0Ghz, Tableta=Android 4.2 Jelly Beam,Procesor:
-System Cpu big grinual-corerockchip 3026, Cortex A9 1.2Ghz
-Video GPU :Arm Mali-400 Mp
Ram 512Mb

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Bugs buggy blitz, dar nu mai stiu sigur daca asa se scria.Este un joc frumos, cauta-l.Bafta.

2 răspunsuri:
| imDany explică:

Bugs buggy blitz e de pc sau tableta?

| Doctorfishadi a răspuns (pentru imDany):

Dupa vreo n sprezece luni am vazut ca m-ai intrebat ceva happy. Chiar daca ai gasit probabil raspunsul, nu imi place sa las o treaba nerezolvata.
Se scria Beach buggy blitz, era un game pentru android, dar poate ca de atunci s-a extins si la windows.
Te salut,
Adrian!