| AndreiIonescu312 a întrebat:

Salutare TPU! Am cumparat castile BlackShark V2 X si am intampinat niste probleme! 1. Cand bag codul de licenta pentru 7.1 SURROUND SOUND spune ca codul este invalid! (Castile sunt noi). 2. Castile nu se vad in razer synapse! Cum sa rezolv problemele?
dau funda big grin

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Cred ca trebuie folosita garantia produsului.

| Zuzu1991 a răspuns:

Da-le inapoi
2. am mai vazut o firma IMBECILA care nu pune driverele pe internet, ci doar pe un CD la care nu se mai gaseste unitate optica, decat daca o cumperi special, sau care CD se poate pierde/distruge in timp, la tine e SI MAI IMBECIL, sa ai licenta pentru o chestie care e pur hardware, si care e foarte usor de facut sa nu mearga cu alte casti
asta a fost 2, ai luat niste casti de la o firma de rahat, insa punctul unul e si mai naspa:
1. e clar ca cineva de la magazin (sau de unde le-ai luat) deja a folosit codul ala, si de aia nu mai poti sa il bagi inca odata, si oricum firma e de ultimul rahat si la partea asta, daca reinstalez windows-ul NU o sa mai accepte codul si nu imi mai merge 7.1?!?
sau daca vreau sa le folosesc pe alt calculator?!? nu am dreptul asta, sau ce?!?

deci, DA-LE INAPOI CA NU MERITA!

oricum, eu iti multumesc tie, am notat "BlackShark" nu o sa cumpar niciodata nimic de la ei big grin

| NLS a răspuns (pentru Zuzu1991):

Nici n-ai putea sa cumperi ceva de la ei, caci nu sunt o companie, e denumirea unui produs.
Si daca compari Razer cu Myria, e clar...