| IonutX197 a întrebat:

Salutare TPU, am cumparat recent o placa video nVIDIA geforce GT 730 rev 2.0 GIGABYTE DDR5 64 bit si am un procesor AMD SEMPRON X2 190 de 2.51 ghz si la ram 4 GB, as vrea sa stiu daca lucreaza corect pe aceste componente pe care le am.

4 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Da, sunt compatibile (lucreaza corect, cum spui tu).

Ca idee, astfel de intrebari despre compatibilitate (ti) le pui inainte sa cumperiwinking

| xSega a răspuns:

Da, lucrează corect, nu o să ai nici un fel de problema

| Mazzenine a răspuns:

Ce anume vrei sa stii? Daca sunt compatibile? In primul rand, treuie sa se potriveasca socket-ul placii de baza cu procesorul. Sunt anumite placi de baza care nu functioneaza cu anumite placi video. Cauta un profesionist care sa-ti testeze aceste componente pe placa ta de baza, de fapt, sa-ti faca calculatorul piesa cu piesa. Ar trebui sa-ti functioneze. happy

| IonutX197 explică:

Multumesc am rezolvat problema asta si au mers corect toate, multumesc mult la toti!