| CristiEND a întrebat:

Salutare TPU, am si eu nevoie de urmatoarele programe pentru a edita un filmulet :

- Program de scos sunetul dintr-un videoclip;
- Program de adaugat sunet/melodie intr-un videoclip;
- Program de taiat un videoclip;
- Porgram de lipit un doua secv. intre ele. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Salut. Tu ai spus "programe" (plural), dar exista softuri care fac singure toate aceste lucruri: Video Edit Magic, ProShow Gold, Pinnacle Studio, Sony Vegas Pro. Sunt softuri profesionale care te pot ajuta foarte mult, in functie de formatul video pe care vrei sa-l prelucrezi.

1 răspuns:
| kostyx a răspuns:

Pinnacle studio