| MaMarutzu a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare :
Mi-am cumparat un laptop Asus x550cc si problema e ca nu stiu sa reglez luminozitatea la ecran nu merge cu fn+f5, f6 cum arata pe tastatura
Stiti cumva ce trebuie facut imi puteti lasa un link ceva?
cu wi-fi am rezolvat a trebuit instalat un driver dar la luminozitate nu dau de cap. daca ma puteti ajuta! Multumesc frumos

5 răspunsuri:
| seby87bn a răspuns:

Am si eu acelasi laptop
trebuie instalate ca sa iti functioneze driveru depe sidiu
ID meu mess dacavrei sa te ajut setinfo_pc

| MaMarutzu explică (pentru seby87bn):

Prietene nu merge... zice ca acel CD e compatibil cu win8 si eu am 7...
Alta solutie sa descarc de pe internet? sti ceva?

| MaMarutzu explică (pentru seby87bn):

Nu merge zice ca acel cd de la laptop e compatibil cu windows 8 si eu am windows 7. Alta solutiee?

| seby87bn a răspuns (pentru MaMarutzu):

Asus x550cc driver wind 7 intri la Driver & Tools si le selectezi wind 7 64 http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X550CC/#support

| seby87bn a răspuns:

Asus x550cc driver wind 7 intri la Driver & Tools si le selectezi wind 7 64 http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X550CC/#support