| Byes a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema si sper ca o sa puteti sa ma ajutati.In urma cu 2 saptamani am pus sistemul si de atunci nu imi mai ruleaza nici un joc,adica pur si simplu am verificat, nu lipseste directx-ul sau orice alt driver.Dau dublu click pe joc si nu porneste dar nici nu da eroare. Problema persista de acum 2 saptamani si de atunci am pus sistemul de cel putin 7-8 ori in speranta ca problema va disparea

1 răspuns:
| persseuss a răspuns:

Driverele pentru placa video, daca e xp.
daca nu turn on automatic updates la 7, vista etc, ca sa ti ia el ce ti lipseste de pe aqlo.vezi sa nu fie de la rezolutie, pentru ca atunci cand reinstalezi se sch si aia