| BogdanBogdan986 a întrebat:

Am o problema. Vreau sa rulez gta san andreas pe un laptop cat de cat vechi, insa atunci cand dau dublu click pe pictograma nu se intampla absolut nimic. Pur si simplu nu porneste. Am mai jucat san andreas pe acest laptop si a mers fara probleme, iar acum s-a deochiat. Puteti sa imi spuneti daca problema este de la joc sau de la vreo componenta gen directx sau erori de windows? Va rog mult de tot sa ma ajutati, este foarte enervant. Multumesc happy

1 răspuns:
| Metalhead208 a răspuns:

Daca ti-a mai mers cred ca e vina jocului.Depinde de unde l-ai instalat.Cel mai sigur ar fi sa-l cumperi pe CD ca e destul de ieftin, dar poti cauta tutoriale pe YouTube de unde sa-l instalezi ca acolo nu prea dau link-uri virusate.