| DaimlerAG a întrebat:

Am un cosmote smart share si nu stiu cum sa transfer file de pe calculator pe telefon prin cablul de date(muzica si poze). Stie cineva cum se face?

Răspuns Câştigător
| AdrianFita a răspuns:

Trebuie sa conectezi telefonul la calculator prin cablul de date intri la My computer si le copiezi din telefon pe calculator, daca nu merge poate e ceva setat prost la setarile telefonului.

3 răspunsuri:
| George200213 a răspuns:

Conectezi telefonul la computer apoi pe desktop va apare unitate de disc ( ex. disc ambovibil H ). Dai click dreapta pe ce vrei sa transferi apoi alegi copiere. Te duci unde apare unitatea de disc a telefonului, click dreapta apoi lipire.

| costel01 a răspuns:

Ati dat si voi niste raspunsuri deloc folositoare uite cum faci bagi cablul de date in pc iar pe trl ati va aparea 1 doar incarcare 2 instaleara driverul 3 transfer media poze video si apesi prima oara 2 instalare driver dupa ce se instaleasa apesi 3 transfer fisiere media si ati apare sa pui in pc sau sa tragi din pc bafta multa daca nu te descurci idul meu costel_ionita te pot ajuta eu am un cosmote smart share

| Nastase_Viorel_1997 a răspuns (pentru costel01):

Mersi mi-a fost de mare folos