| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am nevoie de niste sfaturi in privinta cu redarea unui film pus cu un stik pe decodor (usb), m-am gindit sa pun un fim pe un stik iar apoi sa il conectez in spate la usb la decodor, si vreau sa vizionez un film dar nu il gasesc la fisiere! ce ar trebui sa fac? sub ce format ar trebui sa fie filmul ca sa il citeasca? ceva cu functia kaon pvr!

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Pai trebuie sa te uiti in specificatii la decodor ce fel se formate suporta. Ce decodor ai?