| Geoogeo a întrebat:

Am urmatoarea problema : cand conectez usb-ul in unitate (in oricare port usb ) mi se restarteaza automat p.c-ul,repetitiv,fara sa imi mai intre in windows. Daca scot usb-ul din portul respectiv totul revine la normal. Am incercat cu o gramada de usb-uri si se intampla la fel. Daca incerc cu acelasi usb la altcineva, nu se intampla ca la mine. Am cautat si pe net, dar nimic concludent. Sper sa stie cineva pe aici, dau funda! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"cand conectez usb-ul in unitate"...ce e aia USB? Tu nu stii ce conectezi la USB? USB-ul exista deja in unitate!

| Geoogeo explică (pentru K0sti):

Stick-ul,frate! poftim, problema e la tine ca nu vrei sa te "prinzi"!laughing
De exemplu persoana care a raspuns inaintea ta s-a prins. De ce te-oi mai fi obosit tu sa raspunzi, sa imi faci mie observatie, nu stiu laughing, daca puteai/poti sa ma ajuti bine, daca nu. fa-ti de lucru frate!

| Jipa95 a răspuns:

Ciudata problema. Incearca sa-ti reinstalezi windows-ul. Daca problema persista, du-te cu pc-ul intr-un service autorizat!