| TheBestfqstgsq a întrebat:

Am windows 8 pro enterprise si vreau sa il upgradez la windows 8.1 imi poate da cineva pasii in romana? happy mentionez ca nu am acel upgrade in "STORE"

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Stai pe loc. ai un windows activat cu un activator. in momentul cand ii faci update la 8.1 iti vor detecta windows pirat. daca vrei 8.1 instaleaza unul.

| TheBestfqstgsq explică (pentru gelu1970):

Deci nu ma lasa sa ii dau up daca nu e origiaL?

| TheBestfqstgsq explică (pentru gelu1970):

Deci nu ma lasa sa ii dau up daca nu e original?

| gelu1970 a răspuns (pentru TheBestfqstgsq):

Poti sa o faci dar iti detecteaza windows pirat si nu cred ca vrei. iti repet... daca vrei sa ai 8.1 formatezi folosind un dvd cu w8.1