| Chewbacca a întrebat:

Cine detine un telefon LG Optimus P7 si este dispus sa-mi impartseasca si mie cateva pareri? Se merita cumparat? Cum se comporta si ce autonomie are bateria?

2 răspunsuri:
| AlexMrs a răspuns:

Daca e cel cu Windows Phone, e o idee interesanta, windows phone 7 e ceva de viitor. Eu as zice sa iti iei un Nokia Lumia preferabil, mai mult ca sigur e mai bun decat LG-u!

| Chewbacca explică (pentru AlexMrs):

Nu e cel cu Windows. Ma intereseaza cineva care il detine sa-mi fac o idee despre el daca merita sau nu. Mersi frumos pentru sugestie.