| narcisstingu a întrebat:

Salut,vreau niste pareri despre telefonul Cubot Dinosaur daca merita cumparat, vreau pareri de la cineva care detine acest telefon..multumesc!

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nu,nu si nu.
Invata ceva, petarde nu cumpara ca pusca.
Orice, repet ORICE telefon cu ANDROID no-name mai exact e petarda mai ales daca are sub 1000RON.
Desigur, si telefoanele companiilor mari sub 1000RON sunt petarde, insa nu chiar atat cat cele de la Utok, Cubot, Elephone, Allview etc.

| narcisstingu explică:

Eu am auzit ca ar fi un telefon bun mai ales ca are specificatii foarte buna pentru pretul de 699 lei.