| neluion69 a întrebat:

Salutare,TPU! Cine imi poate spune de ce se duce windows-ul dupa 1 Luna?! Cand deschid pc-ul este negru desktopul si scrie Start windows normally, dau enter si....nimic.Asa se intampla de approx.6 luniI. Il FAC si tine cel mult 1luna.Care este problema?! !

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Depinde cum ai grija de sistem si cum il intretii. Daca nu ai antivirus, daca ai programe infectate, daca instalezi softuri inutile, daca il incarci si nu mai ai spatiu, acestea sunt destule motive ca sistemul sa trebuiasca instalat dupa o luna. Cand ma confrunt cu infectii, ajung sa instalez Windows si o data pe saptamana. Prin urmare, cum il intretii, asa il pastrezi! happy

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Buna,windows-ul e piratat sau e cu licenta?

| neluion69 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

E piratat, de unde licenta?!

| FlorinGamingRo a răspuns:

Nu ai varianta full ci varianta Demo!

| HTMLCOCULY a răspuns:

Trebuie activat, descarca WGA Remover si activeaza-l.

| Maria_Ana_2001_nWgS a răspuns:

Inseamna ca windowsul este cu licenta