| BlackScorpion2001 a întrebat:

De cand mi-am instalat Windows XP Service Pack 3 mi se opreste downloadul la 99% de pe aproape orice site-uri (Skype.com youtubedownloaderhd.com etc).
Va rog spuneti-mi si mie cum sa fac ca am nevoie de niste programe si nu le gasesc de pe alte site-uri

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Megi la un prieten ce are calculator, le descarci pe un stik și apoi le instalezi la tine în PC.Dar ceva îmi spune că nu va funcționa că deja o început procesul de îngropare a Xp-ului care se știe că în 4 luni va fi înmormântat de Microsoft și „pretinii" de breaslă(producătorii de hardware, aplicații și jocuri). Succes