| JustMee96 a întrebat:

de ce nu pot instala Itunes? imi da o eroare cand incerc sa il instalez de genul :"Itunes requires that your computer is running Windows xp sp3 or newer". Inteleg ca nu am o versiune potrivita de windows, e Xp Professional 2002, dar nu exista nici o solutie sa il instalez?

3 răspunsuri:
| bombonel2014 a răspuns:

Dupa ce il instalezi ii dai click dreapta la "proprietes" apoi o sa iti apara o fereastra si sus iti scrie undeva compatibility si selectezi widowsul pe care il folosesti apoi aplica si gata

| JustMee96 explică (pentru bombonel2014):

Pai am incercat si in lista aia nu apare versiunea mea de windows, anume xp proffesional sp2. Acolo arat Windows 95, Windiws 98, Windows 4.4/Windows me, Windows 2000. si nu merge cu niciuna dintre ele. -_-

| JustMee96 explică (pentru JustMee96):

Ma rog, am gresit putin lista si ordinea... ideea e ca nu merge cu niciuna din ele...