| Ally a întrebat:

Cand incerc sa instalez nero, imi apare :nero requires that your computer is running Windows XP with at least SP3, Windows Vista with at least SP1 or Windows 7. ce inseamna? ce trebuie sa fac sa'mi mearga instalarea?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cred ca ai windows xp sp1 sau sp2 si NU merge! Iti spune sa faci update la windows xp sp3. Descarca alt Nero care nu iti cere cerinte mari ->adica Nero 6 care este mai rudimentar.

| florin1979 a răspuns:

Iti trebuie minim windows xp sp3, sau vista sau windows 7.

| Anonymus314 a răspuns:

Sa faci update la sp3 sau sa iei alt nero, mai vechi desigur.

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Inseamna ca nu ruleaza pe windowsul tau trebuie windows xp sp3, windows vista ori windows 7 sp1

| RyugaHideki a răspuns:

Nu prea conteaza ce spune acolo.
Nero merge pe orice pc. Foloseste nero 6. Merge pe pc-ul meu care este bunicel si merge si pe laptop, care este performant.

| felixdesign a răspuns:

Inseamna ca ai un windows destul de vechi...trebuie sa-i dai un update la windows...