| hatze a întrebat:

Salutare TPU, eu mi-aș dori foarte mult sa-mi pun windows 7 pe pc-ul meu, numai că am o problemă, mereu mi se schimbă rezoluția la monitor sad îl las la 1152x864 si dacă dau restart sau îl opresc, la pornire rezoluția se modifică la 1024x768 sad menționez ca am un monitor mai vechi și o placă video geforce 210, 512mb, ce aș putea face ca sa nu am problema cu rezoluția? dau fundă sad

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca instalezi un nou Windows (W7) si instalezi driverele de pe net: http://www.geforce.com/drivers. Intri aici si dai autoupdate.