| Paul_Radu_1997 a întrebat:

Îmi puteti spune dacă este bună această unitate, pentru jocurile gen, WWE 2k15, formula 1 2012, 2013? http://www.altex.ro/......hics-linux

Răspuns Câştigător
| vidii a răspuns:

Este un sistem pentru office si multimedia,nici vorba de jocuri, daca vrei jocuri...pc pe componente, cele gata facute din magazin nu merita, daca-i putea marii putin bugetul, pe la 1300 lei 1400 ar iesi un pc ok pe componente si te vei putea juca

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Da, este bun pentru jocuri de browser, navigare si activitati multimedia. Daca bagi o dedicata de minim 4-500 lei in el ai putea rula jocurile de mai sus, dar nu iti face sperante mari.