| MariusGheorghescu1999 a întrebat:

Salut baieti!
Puteti sa ma ajutati cu ceva?
Vreau sa cumpar o unitate de pe Altex dar nu stiu daca este foarte buna pentru jocurile astea mai noi.
aceasta este unitatea :http://www.altex.ro/......hics-linux
O, si as mai avea si alte doua unitati:http://www.altex.ro/......480d-linux

http://www.altex.ro/......hics-linux
Daca ati putea sa ma ajutati a-ti fii cei mai tari si pe langa asta daca aveti sa imi spuneti vreun joc care ar merge pe una dintre unitatiile acestea, va rog spuneti-mi.Dau funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Din moment ce nu specifica presupun ca e o placa integrata pe placa de baza, si sunt cam sceptic in privinta ei..personal as merge pe a doua unitate, cat despre call of duty mw3 iti merge sigur, daca nu crezi intra aici si convinge-te http://www.systemrequirementslab.com/......re-3/11232

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Niciunul dintre ele nu e in stare sa ruleze GTA San Andreas...
Spune ce buget ai!

| MariusGheorghescu1999 explică (pentru CPAElites):

800 de lei e bugetul meu

| Arthiom a răspuns (pentru CPAElites):

Esti sigur ca nu ruleaza GTA Sa nici una dintre ele?

| Arthiom a răspuns (pentru CPAElites):

Prima sau a doua ar fi bune dar sa pui alta placa video(e bunicica si aia dar sa nu te astepti la gtaV sau alte jocuri asemanatoare). Si eventual schimbi sistemul de operare cu win.

| MariusGheorghescu1999 explică (pentru Arthiom):

Exact asta urmam sa fac dupa ce luam una dintre ele.
Pe mine nu ma intereseaza GTA V ci ma intereseaza daca pot rula Call of Duty Modern Warfare 3 pe una dintre ele

| MariusGheorghescu1999 explică (pentru Arthiom):

Dintre primele doua unitati, tu pe care ai alege-o daca ai fii in locul meu?

| MariusGheorghescu1999 explică (pentru Arthiom):

Iti multumesc pentru ajutor. Cand o sa ma duc in magazin o sa tin cont de sfatul tau si o sa ii intreb pe cei de la Altex ce fel de placa video are prima unitate,
iar pentru asta ai funda happy happywinking big grin

| MariusGheorghescu1999 explică:

O si daca ar putea cineva sa imi specifice ce fel de placa video are prima unitate deoarece cei de la Altex nu specifica

| Arthiom a răspuns (pentru MariusGheorghescu1999):

Din moment ce nu specifica presupun ca e o placa integrata pe placa de baza, si sunt cam sceptic in privinta ei..personal as merge pe a doua unitate, cat despre call of duty mw3 iti merge sigur, daca nu crezi intra aici si convinge-te http://www.systemrequirementslab.com/......re-3/11232