| AlexBoy88 a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand o noua tableta Samsung Galaxy Tab 3 Lite de 7 inch. As vrea si eu o parere despre aceasta tableta. Nu o voi folosi pe jocuri care necesita performante mari.
Am facut o alegere buna?
Un prieten zice ca e mai buna E-Boda, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Thales160 a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3 Lite este o tablet foarte buna din punct de vedere tehnologic si in al doilea rand ca este o tablet fabricate de Sansung. Multe personae spun ca Apple e o firma mai buna decat Sansung...nu este adevarat gandindu-te ca display-ul de la Apple e fabricat de cei de la Samsung. Da, ai facut o alegere buna, tablet are android si o camera buna. Prietenul tau nu stie despre cine vorbeste. E-Boda e o firma slaba in tehnologie, nu-l asculta, E-Boda nu va ajunge pe Samsung nici in 1000 de ani. Sa nu-ti para rau ca ai cumparat tableta asta, crede-ma e o tableta uimitoare! Eu am un Samsung Galaxy Tab4 si e de nota 10! Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

| AlexBoy88 explică (pentru Thales160):

Iti mutumesc mult de raspuns.

1 răspuns: