| BoRnY a întrebat:

Salutare tuturor. Am descarcat de curand programul Fraps pentru filmat in jocuri. Am incercat sa fac un filmulet de vreo 3 minute in PES 2011 si in folderul respectiv imi dadea decat un fisier de 30 de secunde. De ce?

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Dezinstaleaza-l si descarca o varianta premium.

| BoRnY explică:

Ms mult alynutza. a mers. acum filmez chiar si 10 minute

| Amilik a răspuns:

Daca ai luat varianta demo a programului nu poti sa faci decat filmulete de 30 de secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece ai o versiune trial[adica trebuie sa cumperi programul sau sa-l cracuiesti ca sa poti filma mai mult]