| stekyyyy a întrebat:

Salut,am download-at fraps ultima versiune dar nu ma lasa sa filmez decat 30 de secunde, apoi dintr-o data incepe sa faca alt filmulet de 30 de secunde...imi puteti zice un alt program de filmat dar tot asa de bun sau sa imi ziceti ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati fraps 3.4.7 ala filmeaza cat vrei

| stekyyyy explică (pentru anonim_4396):

Dar aceasta versiune nici nu mai filmeaza...pur si simplu nu vrea sa faca filmul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru stekyyyy):

N-are cum, mai incearca seteaza bine alea

| stekyyyy explică:

Nu merge ma filmeaza doar 30 de secunde si dupa face mai multe filme de 30 de secunde... straight facestraight face