| Yusuke16 a întrebat:

Salutare.Vreau sa ma apuc sa traduc un desen si un anime:Chriss Colorado(desenul) si Capitan Tsubasa Road 2002(anime)... Google translate da o traducere proasta si am gasit acest program Babylon9 care ar da traduceri exacte si foarte repede.Este adevarat? Chiar iti ofera o traducere exacta, ca la carte, corecta si fara sa trebuiasca sa rectifici pe ici pe colea? Multumesc.Dau funda si vot:X

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Da e adevarat asa este! Este un soft foarte bun cum deasemnea si "AceTranslator " este bun detine 54 de limbi de traducere.

Ace Translator 8.1.0.392 Software + Serial Key

http://fisierulmeu.ro/......y-rar.html

| Yusuke16 explică (pentru itsoft):

Si cu el pot traduce si texte? Spre ex textele de la desene.

| Yusuke16 explică (pentru itsoft):

Wow vorba ta chiar este bun... Traduce exact... mai astept sa vad ce sugestii mai am.Cu cat sunt mai multe prog de tradus cu atat mai bine pentru ca traduc mai repede desenele si corecthappy

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ce ti-am dat eu ste chiar bun eu detin numai programe testate si cu serial, altfel de otravuri ce se gasesc pe internet de la unu de la altu va sfatuiesc sa nu luati. Ce gasiti fara serial nu va garntez

| Yusuke16 explică (pentru itsoft):

Frate am o problema.Cu aegisub pot sa traduc Capitan Tsubasa 2002 dar Chris colorado nu il pot deschide cu el sa traduc...Sti vreun alt program de subtitrat / dublat?

| gabryelm3 a răspuns:

Pai nu stiu daca Babylon ofera o traducere exacta, insa pot sa spun fara nici un dubiu ca este cu cateva clase peste goolge translate, care mie sincer mi se pare o bataie de joc.