| cypry69 a întrebat:

Salutaree TPU!
Am nevoie urgent de acest driver VIAHDAudV7500a placa audio pentru wind xp,
Ofer FUNDA cu cel mai mare drag,

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

De ce nu folosesti un program specific pentru a gasi driverul? nu e mare filozofie.

| cypry69 explică (pentru gelu1970):

Si tu ma poti ajuta?, imi poti spune ce sa fac ca sa-l pot gasi?, ce program mi-ar trebui?

| gelu1970 a răspuns (pentru cypry69):

Incearca cu 3dp chip e free si dupa ce iti detecteaza driverul lipsa iti da link de descarcare. in caz ca nu te descurci o pot face eu prin team. insa cum 98% din cei ce au nevoie de ajutor sunt paranoici in ceea ce priveste programul teamviewer, cred ca o sa-ti storci creierii.
cand te-ai saturat imi spui si instalam driverul. ok?
bafta.

| cypry69 explică (pentru gelu1970):

Vreau sa instalam driver`ul, contact me la Y! M : andronicciprianionut

| cypry69 explică (pentru gelu1970):

Nu stiu care esti pe mess, lasa-mi id tau.

| gelu1970 a răspuns (pentru cypry69):

Ti-am scris id in mesaj privat