| anonimulxxxhd a întrebat:

Saluttt am un laptop Lenovo idea pad 110-115 ibr si am win 10 pe el si vreau 7 am cd dar cand am instalat win 10 mi-a aparut direct sa ma conectez la wi.fi (driverele erau instalate )la 7 nu patesc asa si nu am cum sa ma conectez la net doar prin wi.fi unde gasesc driverele sau exista o >solutie#?

4 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Aceste este driver-ul pentru placa de retea Wireless: http://support.lenovo.com/....../DS112992. Dupa ce instalezi asta, daca iti este mai usor, poti folosi Driver Booster pentru a descarca si instala si restul de drivere, daca nu, le gasesti tot acolo pe site la Lenovo.

| anonimulxxxhd explică (pentru JustCosmin):

Nu merge link.ul

| JustCosmin a răspuns (pentru anonimulxxxhd):

Sterge punctul de la final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://support.lenovo.com/....../110-15ibr
Spune-mi daca reusesti.