| Paulla_1258 a întrebat:

Saluut. Aş vrea să ştiu dacă laptopurile Toshiba, în general au wireless şi dacă da dacă este bun happy Fundiţă şi vot. Mulţumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! au wireless toate laptopurile modele noi de 6-7 ani incoace! Si tot DA, Toshiba sunt printre cele mai bune laptopuri (cele mai bune baterii laptop din lume sunt Toshiba).

2 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Toate laptopurile din zilele noastre au WLAN. In general orice laptop mai nou de 4 ani are WLAN.

La ce te referi a fi bun? Banuiesc ca la brandul Toshiba, ca Wireless-ul e greu de spus daca e bun sau prost. Sunt n-spe-mii de adaptoare wireless folosite pe laptopuri, de la n-spe-mii de producatori...

Despre laptopurile Toshiba nu stiu ce sa zic. Cred ca sunt la standardele concurentei. Eu am un Acer de acum 5 ani care inca merge ok si un Dell XPS pe care l-am luat acum 2 luni si deocamdata sunt foarte multumit de el. Nu am cunoscuti care sa fi supus un Toshiba unui test de anduranta, deci nu pot da un raspuns foarte pertinent.

| DyDy0503 a răspuns:

Da este bun si unele au depinde de model... fundita se poate plsbig grin