| xloverush a întrebat:

Samsung galaxy Nexus sau HTC one x?

Răspuns Câştigător
| ShadowSlck a răspuns:

Clar HTC ONE X! Uita-te in primul' rand la procesorul celor doua telefoane. Nexus are procesor de Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9, iar Htc are Quad-core 1.5 GHz. Si pretul lui Htc one x este unul mult mai mare fata de pretul telefonului Samsung galaxy Nexus. happy Daca vrei performanta si un telefon de vis, te sfatuiesc Htc one x, trebuie sa recunosc ca sunt un impatimit dupa Samsung, dar acest Htc este uluitor din toate punctele de vedere. happy

| xloverush explică (pentru ShadowSlck):

Dar Samsung galaxy s2? e mai bun ca HTC one x? si cam cat ar costa?

| ShadowSlck a răspuns (pentru xloverush):

Nu, galaxy s 2 e mai slab ca Nexus. Uitati-va la HTC ONE X LA PROCESOR, ARE QUAD ( 4 PROCESOARE ) Iar Nexus are DUAL ( 2 PROCESOARE ). Daca vrei telefon performant, te sfatuiesc Acest Htc. happy

6 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Samsung galaxy Nexus pentru ca este mai destept decat HTC procesor mai mare mai multe aplicatii pentru el si mai frumos funda?

| razvanel112 a răspuns:

Poftim un review sa te convingi ca HTC e mai bun.
http://stirinoi-it.blogspot.ro/2014/02/htc-one-review.html

| s3by98 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pana cand va fi lansat Samsung Galaxy S3 pentru ca la scurt timp cred ca se vor ieftini majoritatea telefoanelor. In plus este 99% sigur ca va fi lansat pe 2 mai.