| alex9480 a întrebat:

Samsung galaxy s2 plus sau Allview V1 Viper? As vrea sa stiu de ce unu si nu celalalt, daca are cineva unul din cele doua telefoane, cum se comporta bateria, jocurile, vdieourile, etc. In afara de ecran si procesor nu vad alta diferenta mare. Folosesc doar o cartela. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Halucinogen a răspuns:

Te sfatuiesc sa cumperi un S2 sau S2 plus.Allview este o firma de telefoane cam proasta.Am facut diferenta dintre cele 2 telefoane si crede-ma ca S2 este mult mai sus fata de Allview.Se simte cu f mult diferenta...Pe Samsung galaxy S2 plus se misca f bine aplicatiile si mg mult mai bine internetu pe cand la Allview se blocheaza si la unele jocuri mai mari are lag... Sper ca ti-am fost de ajutor.Bft sa faci alegerea corecta. Funda?

| alex9480 explică (pentru Halucinogen):

Ok... multumesc pentru raspuns. funda se da la 12.00

4 răspunsuri:
| oldschoolrom a răspuns:

Nu intotdeauna firma face produsul, Viper-ul are mai bun scor decat S2.

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Eu recomand sa mergi pe varianta Samsung. mai exact pe acest model: http://bit.ly/1evZOAb pe care il gasesti la un pret promotional in aceasta perioada!

| Stefifanste a răspuns:

S2 Plus.E chiar superior celui de la Allview.Se misca mai bine, jocurile ruleaza bine.