| anonimusss12 a întrebat:

Scurt si la obiect Leptop windows 7 Internet akta prin cablu Cand dau drumul la laptop se conecteaza netul merge doar skype celelalte pagini nu dupa ce dau restart merge tot de vreo 3 zile imi face asta si ma dispera Vreau sa stiu cine a avut si sigur cum se rezolva.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt si la obiect, ai netul slab si cand dai la Skype iti papa tot internetul. Celelalte pagini nu mai au de unde lua viteza de transfer de date si nu incarca.
Cum se rezolva? Nu se rezolva decat sa te muti cu netul la alt provider. (retea)

| anonimusss12 explică (pentru anonim_4396):

Hmm de 3 zile face asa nu ai idee daca in cateva zile isi revine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimusss12):

Suni la ei daca ai avut viteza mai buna si puteai sta si pe Skype dar si pe alte pagini deodata. Eu stiu ca AKTA nu este prea bun. Suni la ei si le spui problema.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Routerul tau e pe moarte, nu iti papa SKype tot netul, asa am patit si eu, la vreo saptamana de cand a inceput sa faca asa... papa router.