| Bogdanache a întrebat:

Scuzati categoria.In ziua de azi se mai fabrica masini cu cutie manuală?
In vreo 3 ani imi dau de carnet si as vrea sa detin o masina manuala

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Bineinteles! Orice masina sport sau super-sport care se "respecta" are cutie manuala. Dar exista si modele "de oras" cu cutie manuala, asa ca nu-ti trebuie sute de mii de euro ca sa cumperi una!

7 răspunsuri:
| Kanyee a răspuns:

Da, sigur. Soferii adevarati vor conduce intotdeauna o manuala.

| suntserios a răspuns (pentru Kanyee):

Asta e doar o vrajeala ieftina spuna in general de cei care nu au condus niciodata o automata

| Bogdanache explică (pentru suntserios):

Mereu mi-au placut masinile manuale, sa simt ca fac si eu ceva atunci cand conduc

| Bogdanache explică (pentru Kanyee):

Exact

| suntserios a răspuns (pentru Bogdanache):

Si cand ai condus ultima data o automata?

| Bogdanache explică (pentru suntserios):

Acum ceva timp, parintii meui au un touran cu cutie automata

| STSickSide a răspuns:

Tu vrei să-ți iei mașină nouă din magazin? Fii serios laughing