| zxzx a întrebat:

Se cunoaste data cand va aparea iPhone 5? Macar luna. S-au facut informatii oficiale espre caracteristici sau exista doar zvonuri?

4 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Nimic oficial
Sunt doar zvonuri deocamdata despre noul iPhone 5. Nu se stie nimic despre hardware-ul noului iPhone sau alte caracteristici ale smartphone-ului, doar cateva fotografii care au aparut pe internet arata ca iPhone 5 seamana cu predecesorul sau!

| Vladys63 a răspuns:

Salut, am citit pe site-urile de specialitate ca iPhone 5 va incepe sa fie produs in luna septembrie a anului acesta, iar oficial va fi anuntat ori pe la sfarsit de 2011, ori prin ianuarie-februarie 2010.

| helpu a răspuns:

Pai in in acest an. Nu se stie sigur happy.

| helpu a răspuns:

De obicei septembrie si octombrie sunt lunile.