| Laughter a întrebat:

Puteti sa-mi spune-ti cat costa un IPhone 6, sau macar pe ce data va fi lansat? Tot ce stiu este ca va aparea in septembrie. FUNDA

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

A aparut deja pe 9 sept, in Romania probabil prin decembrie si va costa probabil undeva peste 3000 ron

3 răspunsuri:
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Se lanseaza pe 19 septembrie in SUA, Franta, Germania etc. si pretul o sa inceapa de pe la 3.500 lei iPhone 6 16GB.

| IstratiiDanu2001 a răspuns:

IPhone 6 s-a lansat pe 9 septembrie... IPhone 6 este de la 3500 lei iar IPhone 6 Plus de la 4000 lei!